
Самонадувной коврик туристический Кемпінг LGM-2.5
1 799 ₴
- В наявності
- Код: 64033
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Самонадувний килимок туристичний КЕМПІНГ LGM-2.5
Туристичний самонадувний килимок LGM-2,5 — незамінне спорядження для відпочинку на природі та тривалих походів. Виріб призначено для теплоізоляції, захисту спального мішка від вологи та пошкоджень. З ним ваш сон буде повноцінним, і ви отримаєте від відпочинку справжнє задоволення.
ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ
- Модель за розмірами відповідає односпальному матрацу, що дозволяє відмінно виспатися на природі.
- Автоматично заповнюється повітрям після розгортання.
- Компактний і зручний в зберіганні та перенесенні.
- Передбачено захисний чохол і компресійні стропи, якими килимок стягується в зібраному вигляді.
ПЕРЕВАГИ КІЛІМКА
Модель LGM-2,5 має вищу у порівнянні з килимками ступінь термоізоляції. Тому вам буде тепло і комфортно в наметі або спальному мішку навіть у сиру, холодну погоду. Основа килимка та зовнішній шар виконані з високоміцного поліестеру 190D з ПВХ-покриттям, що забезпечує тривалий термін експлуатації.
У якості наповнювача використовується поліестер, що дихає. Такий матеріал за властивостями нагадує губку: завдяки відкритим порам він здатен стискатися у декілька разів. Тому килимок набуває компактних розмірів і зручний для транспортування. Виріб комплектується захисним пластиковим клапаном і зручним чохлом.
Виробник: Кемпінг
| Тип | килимок самонадувний |
| Колір | синій, зелений |
| Додатково |
килимок комфортний під час використання на будь-якій поверхні; зручні компресійні стропи; липучка збоку, що дає змогу зістебнути два килимки |
| Матеріал (зовнішній): | поліестер 190D з ПВХ покриттям |
| Матеріал (основа): | поліестер 190D з ПВХ покриттям |
| Наповнювач: | дихаючий поліестер, 170Т |
| Розмір (розгорнутий): | 183х51х2,5 см |
| Розмір (згорнутий): | 54х12 см |
| Товщина: | 2,5 см |
| Клапан: | пластиковий клапан з захисним ковпачком |
| Вага: | 1,04 кг |
| Комплектація: | чохол, компресійні стропи |
| Гарантія: | 12 місяців |
id ca4823082714285
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Надувний |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість шарів | Тришарові |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 1040 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 799 ₴







