
Блок живлення 2 ампери 12 вольтів мережевий адаптер зарядний 3.5 мм штекер
290 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 68161
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій, блок живлення 2 ампери 12 вольтів
Зовнішній діаметр штекера 3,5 мм
Можливі варіанти назв: Зарядні пристрої для WIFI роутера 12V2A
| Артикул можливий XBS-0910 |
айди км37963 ют20618
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Призначення | Універсальне |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Потужність | 24 Вт |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 3.5х1.3 мм |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Black |
| Країна виробник | RPC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴




