
Мережевий зарядний пристрій 12 V 2 A (тонкий штекер 2.5 / 0.7 mm)
277 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 31503
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мережевий зарядний пристрій для планшетів і GPS 12 V 2 A (тонкий штекер 2.5 / 0.7 mm)
Для Планшетів
Тип: Зарядний пристрій, блок живлення
Сумісність: Усі планшети на 12 вольтів, з діаметрами 2,5/0,7 мм (Тонкий штекер)
Мережевий зарядний пристрій 12 V 2 A (тонкий штекер 2.5 / 0.7 mm) — він же блок живлення
підходить для багатьох пристроїв
Китайські планшети, GPS-навігатори, реєстратори
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Виробник | 2E |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Чорний |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Потужність | 24 Вт |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | 2.5x0.7 мм |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Тип | Мережевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴


