
Блок живлення для ноутбуків Asus 120 W 19 V 6.32 A, роз'єм 5.5 * 2.5 мм PA-1121-28
1 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 182093
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення для ноутбуків Asus 120W / 19 V / 6.32 A, роз'єм 5.5 * 2.5 мм PA-1121-28
Оригінальний!
Корпус слим (slim)
Original !
3-pin
Кабель живлення до комплекту не входить!!
Маркування: PA-1121-28 |
||||||||||
id ALA40210
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴



